SILVER OCH METALL / Silver & nysilver / Bestick 11108090
*
nr 1110 8090
Bestick
1960-tal, 35 del
Utrop:
600 kr
Såld:
150 kr
Sista tid för bud online:
måndag 22 maj 2017
kl 18:22:58
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
21/5 08:29:21
1
100 kr
21/5 12:28:17
2
Vinnande bud
- Tema
22 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bestick matbestick silver ädelmetall
-
6073 Bestick
88 delar, Nysilver, Gense, Svenskt Spets, 60 kniva..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 19:41
-
5189 Bestick
nysilver, ca 50 del
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:53
*
Bestick
Läs mer om 50/60-tal
nr 1110 8090
Bestick
1960-tal, 35 del
Utrop: | 600 kr |
---|---|
Såld: | 150 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 22 maj 2017 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
21/5 08:29:21 | 1 | 100 kr |
21/5 12:28:17 | 2 | Vinnande bud |
- Tema
22 maj
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bestick matbestick silver ädelmetall
-
6073 Bestick
88 delar, Nysilver, Gense, Svenskt Spets, 60 kniva..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 19:41 -
5189 Bestick
nysilver, ca 50 del
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:53